Koncert L.U.C. „Good L.U.C.K”

 

To nowa odsłona laureata „Paszportu Polityki”, „Yachów” i „Mateusza Trójki” Łukasza „L.U.C.” Rostkowskiego – muzyczno-filmowy projekt rapera, beatboksera i multimedialnego performera, znanego z udziału w wielu konceptualnych albumach oraz widowiskach.  W piosenkach, filmach i etiudach spotkali się wybitni muzycy i aktorzy, m.in. Tomasz Kot, Arek Jakubik, Wojciech Mecwaldowski, Bovska, Gutek, Katarzyna Figura czy Karolina Czarnecka!

Płyta „Good L.U.C.K” (premiera: marzec 2018) to sarkastyczna i pozytywna opowieść o zmianach, przewrotności i telenowelowości ludzkich losów. Na pozytywnych, jazzowo-chilloutowych  bitach i samplach z lat 70. spotykają się aktorzy i goście, którzy śpiewają z artystą swoje zwrotki z ekranu a wszystko jest idealnie zsynchronizowane z muzyką za pomocą elektroniki. Dzięki kostiumom, talentowi aktorów i scenografii wizualizacji całość tworzy efekt profesjonalnego, spójnego stylistycznie i wciągającego audiowizualnego show pomiędzy koncertem a spektaklem.

Wszyscy gramy w tym samym filmie/każdy tkwi w innej scenie/te same role, klatki, klapsy i chwile/ 
w dekoracjach życia przewrotność drzemie
– jak śpiewają wspólnie artyści w utworze rozpoczynającym krążek.

Artysta zapowiada, że koncerty wykonywane będą w akustycznym kwartecie i odkrywać będą kolejne fragmenty filmów z etiudami aktorów.

3 czerwca (niedziela)
godz.: 18:00
bilet: 35 zł
KUP ONLINE—>